Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy

ojon-rare-blend-oil-total-hair-therapy

Aké má vlastnosti?

Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy je navrhnutý pre všetky typy vlasov. Vie si dobre poradiť s kučeravými vlasmi. Produkt krotí aj tie najneposlušnejšie pramene, uľahčuje rozmotávanie, urýchľuje fénovanie a uľahčuje styling. Vďaka Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy budú vaše vlasy hladké, lesklé a ľahšie upraviteľné. Navyše produkt chráni vlasy pred teplom a škodlivými vonkajšími faktormi. Vlasy sa stávajú hydratované, vyživené a pevnejšie.

Vyrovnávanie, natáčanie a iné stylingové úpravy už viac nepoškodia váš účes.

Ako ho používať?

Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy má polotekutú konzistenciu, ktorá uľahčuje a spríjemňuje jeho aplikáciu. Bohužiaľ, fľaštička nie je vybavená aplikátorom. Olej sa dávkuje kvapkadlom. Na vyhladenie a vyživenie vlasov vám postačí jedna až dve kvapky oleja. Naneste ich na ruky, rozotrite v dlaniach a votrite do prameňov. Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy výborne funguje ako produkt na ochranu pred teplom a stylingový primer. Fixuje kučery, dodáva im lesk a krotí neposlušné pramene.

Aké ingrediencie obsahuje?

Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy obsahuje: palmový olej, olej zo semien červeného melónu, ricínový olej, kokosový olej, jojobový olej. Prvý z olejov je bohatý na betakarotén, druhý – na vitamíny A, C, draslík a horčík. Ricínový olej podporuje rast vlasov a posilňuje ich. Kokosový olej sa považuje za jeden z najlepších produktov pre starostlivosť o vlasy. Posledný olej obsahuje vitamíny C, E, B a kremík, chróm, meď, zinok a kobalt. V produkte nájdeme aj výťažky z rastlín, konzervanty, vonné látky a farbivá. Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy bol formulovaný bez ingrediencii, ktoré by mohli dráždiť alebo poškodiť vlasy.

Ako dlho vydrží?

Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy vychádza v dvoch kapacitách: 15 ml a 45 ml. Výrobca pridáva malé ampulky oleja ku kozmetickým sadám, a tak si môžete vyskúšať, ako tento produkt funguje.

Má príjemnú vôňu?

Určite áno. Vonia tak dobre, ako vyzerá. Môžete v ňom zacítiť vôňu tropického ovocia. Z vône Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy sa budete rozhodne tešiť veľmi dlhú dobu. Ak chcete, aby vaše vlasy dobre vyzerali a zároveň vynikajúco voňali, vyskúšajte tento olej.

Kde sa dá kúpiť?

Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy získate dosť ťažko. Najskôr ho nájdete v online obchodoch a na webovej stránke Ojon.

Koľko za neho zaplatíte?

Na takýto malý olej stojí veľa. Ak skutočne chcete vyskúšať Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy, potom si pamätajte, že menšie balenie je lacnejšie a ampulku s olejom získate aj ako darček.

Plusy:

  • uľahčuje styling
  • krotí pramene
  • vyhladzuje a dodáva vlasom jemný lesk
  • nádherná vôňa a prírodné ingrediencie

Mínusy:

  • vysoká cena za malú kapacitu
  • zlá dostupnosť
  • bez aplikátora
  • kúra trvá niekoľko mesiacov
  • účinky miznú po ukončení kúry