MoroccanOil Treatment

moroccanoil-treatment

Aké má vlastnosti?

Vďaka MoroccanOil Treatment budú vaše vlasy vždy jemné, hladké, lesklé a zdravé. Olej sa stará o vlasy a končeky vlasov. Zlepšuje styling vlasov a ich stav. Obsahuje antioxidačné látky, uľahčuje rozmotávanie, urýchľuje fénovanie a zabraňuje poškodeniu. Je to ideálny stylingový primer a zjemňujúci produkt.

Opraví rozštiepené končeky a za chvíľu pretvorí celý váš účes.

Ako ho používať?

MoroccanOil Treatment má polotekutú konzistenciu, ktorá mu umožňuje rýchlo sa vstrebať. Okrem toho sa ľahko aplikuje. Nezabudnite pred prvou aplikáciou vložiť do fľaštičky pumpičku. Avšak, ak si radšej vylejete väčšie množstvo oleja na ruku, nemusíte pumpičku používať. Používajte olej tak, ako chcete. Ako na to? Stlačte jeden alebo dva razy pumpičku a prípravok si rozotrite na dlaniach. Následne ho votrite do čistých a vlhkých vlasov, vyfénujte ich alebo nechajte voľne vyschnúť. Ak si chcete vyhladiť pramene a zregenerovať končeky vlasov, MoroccanOil Treatment naneste hneď po umytí. Dobrým nápadom je zmiešať niekoľko kvapiek oleja s vašou obľúbenou maskou na vlasy.

Aké ingrediencie obsahuje?

Argánový olej je najdôležitejšiou zložkou MoroccanOil Treatment. Hovorí sa, že je veľmi dobrou regeneračnou a výživnou látkou. Argánový olej prekypuje esenciálnymi nenasýtenými mastnými kyselinami, vitamínom E, prírodnými antioxidantmi a skvalénom. Tiež obsiahnutý v produkte je ľanový olej, ktorý dodáva vlasom lesk a hladkosť. Ľanový olej obsahuje omega-3 a omega-6 kyseliny, ktoré sú prospešné pre celé telo. Okrem argánového a ľanového oleja obsahuje MoroccanOil Treatment silikóny, vône a farbivá.

Ako dlho vydrží?

MoroccanOil Treatment je dostupný v dvoch verziách: 100 ml a 25 ml. Väčší produkt sa môže používať každý deň, zatiaľ čo menšia fľaštička sa dobre hodí na cestovanie a na dovolenku. 100 ml fľaštička vydrží počas niekoľko mesačnej kúry.

Má príjemnú vôňu?

Môžete v ňom zacítiť vôňu orechov Argánie – stromu, z ktorého sa ťaží jedna z najcennejších skrášľujúcich tekutín. Má veľmi príjemnú a intenzívnu vôňu. Takto vonia argánový olej. Ak si chcete zahaliť vlasy do exotickej vône, vyskúšajte MoroccanOil Treatment.

Kde sa dá kúpiť?

Produkt si objednajte na webovej stránke výrobcu alebo si ho kúpte v online obchodoch. Bohužiaľ, nie je dostupný v drogériách. V porovnaní s inými vlasovými olejmi je veľmi zriedkavý.

Koľko za neho zaplatíte?

Ak ste si mysleli, že za argánový olej zaplatíte málo peňazí, mýlili ste sa. Cena veľkej fľaštičky je dosť vysoká. Neprekvapujúco, menšia je oveľa lacnejšia. Zaujímavé je, že výrobca ponúka sadu kozmetiky: dva oleje a vonná sviečka.

Plusy:

  • vyživuje, obnovuje a stará sa o vlasy
  • veľmi jednoduchá aplikácia
  • obsahuje prírodné a cenné ingrediencie
  • dostupný v cestovnej verzii
  • má príjemnú vôňu

Mínusy:

  • nie je dostupný v drogériách
  • obsahuje farbivá – potenciálne alergény