L’Oreal Mythic Oil

loreal-mythic-oil

Aké má vlastnosti?

Olej má vyhladzujúce a ochranné schopnosti. Dodáva vlasom úžasný lesk, zvýrazňuje prirodzenú farbu a skrášľuje účes. Tiež ich chráni pred slnečnými lúčmi, slanou vodou a inými škodlivými faktormi. L’Oreal perfektne pôsobí pred a po umytí. Pomáha rozmotávať a stylovať vlasy, pričom ich nezlepuje ani nezamasťuje. Bohužiaľ, jemné vlasy môže zaťažiť. Práve preto by ste mali nanášať malé množstvo oleja. L’Oreal Mythic Oil chráni končeky a celú dĺžku vlasov. Dodáva vašim prameňom lesk, hydratáciu, odolnosť a nádhernú vôňu.

Olej sa odporúča pre všetky typy vlasov, bez ohľadu na dĺžku, pórovitosť a poškodenie.

Ako ho používať?

L’Oreal Mythic Oil má polotekutú formulu, ktorá mu umožňuje ľahko sa aplikovať a rýchlo sa vstrebať. Nezaťažuje husté a dlhé vlasy. Dievčatá, ktoré majú krátke a riedke vlasy, by mali používať najmenšie možné odporúčané množstvo. Inak môže byť kúra neúčinnou: vaše vlasy sa zamastia. Ako nanášať L’Oreal Mythic Oil? Aplikujte ho na čisté a suché pramene alebo hneď pred stylovaním. Ak máte riedke vlasy, postačí vám polka pumpičky. Ženy s dlhými a hustými vlasmi môžu používať väčšie množstvo. Produkt používajte dovtedy, až kým neuvidíte zlepšenie. Optimálne je používať L’Oreal Mythic Oil dvakrát týždenne.

Aké ingrediencie obsahuje?

L’Oreal Mythic Oil obsahuje dva veľmi cenné oleje: avokádový a hroznový. Prvý je bohatý na vitamíny a minerály, ten druhý – na vitamín E a prírodné antioxidanty. Avokádový olej obsahuje pár nasýtených mastných kyselín, ale má aj výživné vlastnosti. Je zdrojom mononenasýtených a polynenasýtených mastných kyselín. Hroznový olej obsahuje veľké množstvo polynenasýtených mastných kyselín. Oba oleje sa starajú o vaše vlasy a pokožku hlavy. Prípravok obsahuje aj pár silikónov. Niektoré z nich sú prchavé a vodou rozpustiteľné. Vonné látky, syntetické zložky a alkoholy sú tiež obsiahnuté v L’Oreal Mythic Oil.

Ako dlho vydrží?

Jedna fľaštička obsahuje 125 ml. Stačí to asi na štyri mesiace pravidelného používania. Osoby s riedkymi vlasmi môžu mať menšie dávky – používať jednu pumpičku namiesto dvoch. Takto si kúru predĺžia. L’Oreal Mythic Oil tak vydrží trochu dlhšie.

Má príjemnú vôňu?

Vôňa je šialene pôvabná. Je veľmi príjemná a budete sa z nej tešiť veľmi dlhú dobu. Vôňa L’Oreal Mythic Oil pripomína luxusné produkty pre starostlivosť o telo. Ak si chcete navoňať vlasy, vyskúšajte tento olej.

Kde sa dá kúpiť?

Prípravok je ľahko dostupný. Nájdete ho v online obchodoch a skladoch s vlasovými produktmi. Nájdete ho aj v dobre zásobených drogériách. Ak sa vám nechce ísť von, objednajte si produkt online. Rýchlo a pohodlne!

Koľko za neho zaplatíte?

Cena L’Oreal Mythic Oil nie je vysoká. Hodí sa k účinkom a ingredienciám oleja. Vedeli ste, že cena závisí od miesta, kde si kupujete skrášľovacie produkty? Nabudúce keď pôjdete do drogérie to majte na pamäti.

Plusy:

  • zjemňujúce a ochranné vlastnosti
  • pôsobí ako stylingový primer
  • odporúča sa pre všetky typy vlasov
  • ľahká aplikácia
  • obsahuje prírodný hroznový a avokádový olej
  • vydrží štyri mesiace
  • príjemná vôňa
  • ľahko dostupný

Mínusy:

  • môže zamastiť vaše vlasy