Redken Diamond Oil

redken-diamond-oil

Aké má vlastnosti?

Redken Diamond Oil bol vytvorený pre starostlivosť o poškodené a slabé vlasy. Produkt vyhladzuje, krotí pramene a uľahčuje stylovanie. Dodáva vlasom úžasný lesk, hĺbkovo ich hydratuje, ohromne vyživuje a veľmi rýchlo preniká do hlbokých vrstiev vlasov. Redukuje krepovatenie a elektrizovanie, ako aj chráni pred poškodením, spôsobeným teplom, nesprávnym česaním a pravidelným farbením a tepelným stylingom.

Ba čo viac, štyri oleje obsiahnuté v Redken Diamond Oil sa starajú o stav vašich vlasov a pokožky hlavy.

Ako ho používať?

Redken Diamond Oil má polotekutú konzistenciu, ktorá uľahčuje kúru. Vytlačte dve alebo tri kvapky oleja a zohrejte ho v dlaniach. Ako nanášať produkt? Aplikujte ho na suchú pokožku hlavy a po pár minútach ho zmyte s vašim obľúbeným šampónom. Olej môžete použiť aj ako celonočnú kúru. Naneste ho na vlhké alebo suché vlasy. Prípravok je vhodný aj ako doplnok masky na vlasy alebo kondicionéra. Stačí ak dobre zmiešate oba produkty a nanesiete ich na vlasy. Redken Diamond Oil sa môže tiež použiť pred fénovaním na úpravu vlasov a vyhladenie prameňov. Ak chcete, aby vaše vlasy prestali krepovatieť a elektrizovať, nanášajte na nich každé ráno olej ešte pred česaním.

Aké ingrediencie obsahuje?

Redken Diamond Oil obsahuje tri oleje: broskyňový, kaméliový a koriandrový. Kaméliový olej je bohatý na mastné kyseliny (olejovú, palmitovú, linoleovú, stearovú a arachidonovú), pričom broskyňový olej obsahuje omega-6 kyselinu linoleovú, omega-9 kyselinu olejovú a vitamíny A, E. Koriandrový olej je bohatý na vitamín C, minerálne ingrediencie, pektíny, proteín a karbohydráty. Podľa tvrdení výrobcu prípravok neobsahuje silikóny. Je to veľmi dobrá správa pre tých, ktorí chcú mať vyživené a hydratované vlasy do hĺbky. Silikóny pokrývajú vlasy ochrannou vrstvou a zabraňujú vstrebaniu iných ingrediencii a škodlivých látok.

Ako dlho vydrží?

Kapacita jednej fľaštičky je 100 ml. Vystačí na niekoľko mesiacov. Ak chcete mať ešte pevnejšie a do hĺbky obnovené vlasy, môžete používať aj druhý vlasový olej od Redken, dostupný v čiernej fľaštičke.

Má príjemnú vôňu?

Redken Diamond Oil má veľmi intenzívnu vôňu. Našťastie, je tiež príjemné môcť ho používať tak neobmedzene. Vôňa s vami ostane počas celého dňa. Zistite samy, či je to pravda.

Kde sa dá kúpiť?

Je voľne dostupný. Redken Diamond Oil si môžete kúpiť v drogériách a online obchodoch. Prezrite obchody, ktoré ponúkajú profesionálne produkty pre starostlivosť o vlasy. Tiež ho predávajú aj niektoré kaderníctva.

Koľko za neho zaplatíte?

Keď ho porovnáme s inými olejmi s rovnakou kapacitou, tak je dosť drahý. Redken Diamond Oil obsahuje tri oleje a vy platíte za to, aké účinky vytvárajú. Majte na pamäti, že cena sa pri kúpe všetkých produktov Redken zvyšuje: šampón, kondicionér, sprej a iný olej.

Plusy:

  • olej poskytuje starostlivosť o vnútro a vonkajšok vlasov
  • vydrží niekoľko mesiacov
  • rýchla a ľahká aplikácia
  • prírodné látky
  • ľahko dostupný

Mínusy:

  • intenzívna vôňa
  • zaplatíte dosť veľa v porovnaní s inými olejmi rovnakej kapacity
  • niektoré z vás nemusia byť nadšené silikónmi
  • olej funguje lepšie v kombinácii s inými produktmi zo sady