Nanoil vlasový olej

Vlasový olej Nanoil každý typ vlasov

Aké má prednosti?

Vlasový olej Nanoil sa stará o každý typ vlasov a pokožky hlavy. Ako to? Existujú tri verzie prípravku. Ten pre vlasy s nízkou pórovitosťou uľahčuje styling, skracuje fénovanie a uľahčuje rozčesávanie. Tiež reguluje činnosť mazových žliaz a zabraňuje masteniu pokožky hlavy. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou krotí neposlušné pramene, obnovuje rozštiepené končeky a zabraňuje dehydratácii. Navyše redukuje nadmerné vylučovanie séba a mastenie korienkov. Verzia pre vlasy s vysokou pórovitosťou obnovuje namáhané vlasy, hĺbkovo hydratuje a mdlým prameňom dodáva lesk.

Ba čo viac, produkt posilňuje vlasové cibuľky, zabraňuje vypadávaniu vlasov a výskytu lupín.

Ako sa používa?

Vlasový olej Nanoil aplikujte na suché alebo mokré vlasy pre extra lesk a hladkosť. Prípravok tvorí vynikajúci pár s inými produktmi pre starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy. Bez obáv používajte Nanoil každých pár dní alebo každý deň. Naneste ho na končeky vlasov pre ochranu alebo ku korienkom vlasov pre obnovu vlasových cibuliek.

Aké ingrediencie obsahuje?

Zoznam ingrediencii je rôzny pre každú verziu. Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou ponúka borovicový olej, kokosový olej, argánový olej, ricínový olej, bambucké maslo, marakujový olej, babassu olej, monoi olej a maslo cupuacu. Oleje zdokonaľuje pantenol, Kerastim, Baicapil, vitamíny A a E, UV filter. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou sa skladá z makadamiového oleja, argánového oleja, marulového oleja, jojóbového oleja, marakujového oleja a kokosového oleja. Dopĺňa ich Kerastim, Baicapil, hodváb, UV filter a vitamíny A a E. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou obsahuje mandľový olej, argánový olej, púpalkový olej, avokádový olej, marakujový olej, bavlníkový olej. Táto verzia tiež obsahuje pantenol, keratín, lanolín, hodváb, Kerastim, Baicapil, UV filter a vitamín E.

Ako dlho vydrží?

Jedna fľaštička obsahuje 100 ml prípravku. Vlasový olej Nanoil predsa umožňuje dlhotrvajúcu kúru, s ktorou bude vaša pokožku hlavy zdravšia a vlasy krajšie. Jedna porcia produktu by mala vyhovovať dĺžke, hustote a potrebám vašich vlasov. Nezabudnite, že úžasné výsledky dosiahnete len jeho pravidelným používaním.

Má peknú vôňu?

Vlasový olej Nanoil má peknú a jemnú vôňu. Páči sa mnohým dievčatám. Olej vám navonia vlasy jemnou vôňou na dlhú dobu.

Kde sa dá zakúpiť?

Vlasový olej Nanoil si môžete kúpiť na internete. Choďte na webovú stránku Nanoil a vyberte si vhodnú verziu (pre vlasy s nízkou, strednou alebo vysokou pórovitosťou). Okrem kúpi produktu si tam môžete prečítať o rôznych typoch vlasov, metódach aplikácii a spôsoboch výživy pokožky hlavy.

Koľko zaplatíte?

Platíte rovnakú sumu za každú verziu Nanoil so 100 ml. Cena nie je z tých najnižších, ale je potrebné zaplatiť trochu viac za kvalitu a efektívnosť. Každý z troch prípravkov sa skladá z cenných olejov, vitamínov a iných zjemňujúcich látok, vďaka ktorým budú vaše vlasy vyzerať veľkolepo.

Plusy:

 • uľahčuje styling
 • vyživuje a hydratuje
 • krotí neposlušné pramene
 • zlepšuje stav pokožky hlavy a vlasov
 • zväčšuje objem; nadvihuje korienky
 • obnovuje končeky vlasov
 • obsahuje množstvo prírodných látok
 • veľká kapacita
 • pekná vôňa
 • ľahko dostupný

Mínusy:

 • musí sa používať pravidelne aby účinkoval

zdroj: nanoil.sk