ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil

alterna-bamboo-smooth-kendi-oil-pure-treatment-oil

Aké má vlastnosti?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil vyživuje aj pokožku hlavy, aj vlasy. Dodáva vlasom zdravý lesk a vynikajúcu hladkosť. Zabraňuje elektrizovaniu a krepovateniu, chráni ich pred teplom a uľahčuje stylovanie. Navyše produkt chráni farbu vlasov, zlepšuje stav vlasov, vyživuje vlasové folikuly, obnovuje rozštiepené končeky a skvelo vlasy posilňuje. Vďaka ľahkej konzistencii ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil rýchlo preniká dovnútra vlasov a začína okamžite pôsobiť.

Navyše olej robí vaše pramene odolnými, nádhernými a zdravými.

Ako ho používať?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil používajte tak často, ako len chcete. Je vhodný ako ochrana pred teplom a stylingový primer. Polotekutá formula uľahčuje každú aplikáciu. Na celú dĺžku vlasov stačí naniesť jednu alebo dve kvapky. Najlepšie je tak urobiť po umytí alebo pred fénovaním vlasov. Vyhladí ich to a zafixuje váš účes. Pipeta priložená k fľaštičke pomáha odmerať vhodné množstvo oleja a zvoliť dávku, ktorá je potrebná k vykonaniu kúry.

Aké ingrediencie obsahuje?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil, podobne ako väčšina olejov, obsahuje aj prírodné zložky, aj silikóny. Prírodné ingrediencie, vrátane bambusového oleja a kendi oleja, sú bohaté na mastné kyseliny, vitamíny a minerály. Vďaka týmto ingredienciám sú vaše vlasy dobre udržiavané, pričom pokožka hlavy – upokojená. ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil neobsahuje žiadne umelé látky ako parabény a minerálne oleje. Bambusový olej a kendi olej majú rovnaké funkcie ako v spreji ALTERNA Mist, opísanom vyššie v hodnotení.

Ako dlho vydrží?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil vychádza v 50 ml fľaštičke, ktorá vám vystačí na niekoľko mesiacov. Vďaka dosť hustej konzistencii je olej veľmi efektívny. Ak sa vám nepáči táto formula a kapacita, môžete vyskúšať jeho inú verziu z vyššej pozície hodnotenia.

Má príjemnú vôňu?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil má veľmú peknú ovocnú a kvetinovú vôňu, ktorá sa dlho udrží na vašich prameňoch. Táto vôňa sa určite bude hodiť k ľahkému parfumu, ktorý používate v lete.

Kde sa dá kúpiť?

Olej je dostupný v drogériách a online obchodoch – tých, ktoré predávajú bežné skrášľujúce produkty, ale aj profesionálnu kozmetiku. Ak chcete, ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil si môžete kúpiť aj na oficiálnej webovej stránke ALTERNA.

Koľko za neho zaplatíte?

Cena ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil je trochu nižšia ako cena jeho druhej verzie. Ak je pre vás dôležitá komplexná starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy, vyskúšajte oba oleje. Nezabudnite si pred nákupom ušetriť trochu viac peňazí.

Plusy:

  • vyhladzuje a krotí
  • pekná vôňa
  • obsahuje prírodné ingrediencie
  • obnovuje rozštiepené končeky
  • uľahčuje styling

Mínusy:

  • nízka efektívnosť
  • silikóny môžu brániť preniknutiu živín dovnútra vlasov
  • oleje s podobnou kapacitou stoja menej
  • na dodanie si dosť dlho počkáte