Dabur Amla Hair Oil

dabur-amla

Aké má vlastnosti?

Dabur Amla Hair Oil vyhladzuje a dodáva vlasom lesk. Vďaka oleju budú vaše vlasy hydratované a vyživené. Olej má antioxidačné, antiseptické a upokojujúce účinky. Reguluje činnosť mazových žliaz a odstraňuje lupiny. Navyše stimuluje vlasové cibuľky a zlepšuje ich rast. Produkt pôsobí proti nadmernému vypadávaniu vlasov, zabraňuje predčasnému starnutiu a spomaľuje procesy starnutia pokožky hlavy. Robí vaše vlasy pružnými a zvládnuteľnými. Rozmotávanie a stylovanie vám už nebudú robiť problémy.

Dabur Amla má oživujúce a upokojujúce schopnosti.

Ako ho používať?

Dabur Amla Hair Oil má tekutú konzistenciu. Na rozdiel od Coconut Dabur Vatika Oil sa aplikuje oveľa ľahšie a lepšie. Nemusíte ho nahrievať. Prípravok naneste na suché vlasy a pokožku hlavy. Nechajte ho pôsobiť cez noc a ráno ho zmyte pomocou jemného šampónu. Doprajete tak svojim prameňom olejovú kúru na vlasy – jednu z najlepších kúr v starostlivosti o vlasy. Buďte opatrné: Dabur Vatika má veľmi intenzívnu vôňu. Vlasy si umyte dvakrát – určite sa zbavíte jeho nepríjemnej vône.

Aké ingrediencie obsahuje?

Dabur Amla Hair Oil obsahuje tekutý parafín, výťažok z plodu amla, repkový olej a farbivá. Parafín a syntetické farbivá môžu dráždiť. Plody amla sú bohaté na vitamín C a látky, ktoré neutralizujú voľné radikály. V repkovom oleji sa nachádza kyselina olejová a linolová a vitamíny A, D, E, K. Nanešťastie, produkt nie je obohatený o žiadne voňavé ingrediencie, a preto je jeho vôňa trochu nepríjemná a ťažko sa zmýva.

Ako dlho vydrží?

Dabur Amla oleje vychádzajú v rôznych kapacitách: 100 ml, 200 ml a 300 ml. Najväčšia vám pri pravidelnom používaní vystačí šesť mesiacov. Ak ste ešte olej nepoužívali, zvoľte si najmenšiu fľaštičku, aby ste zistili, ako funguje.

Má príjemnú vôňu?

Bohužiaľ, nemá. Môžete v nej cítiť charakteristickú vôňu indických rastlín. Našťastie, vôňa mizne po druhom umytí a vaše vlasy ostávajú hladké a hydratované. Ak vás vôňa počas aplikácie obťažuje, vyskúšajte iný olej od Dabur, ktorý sme už v hodnotení spomínali.

Kde sa dá kúpiť?

Dabur Amla Hair Oil nie je ľahko dostupný. Nájdete ho na webovej stránke Dabur a v online obchodoch. Môžete sa pokúsiť ho nájsť aj v obchodoch, ktoré ponúkajú ekologické produkty.

Koľko za neho zaplatíte?

Veľmi málo. Vlasové oleje Dabur Amla sú medzi ženami veľmi populárne. Ak sa rozhodnete pre jeho kúpu, nezabudnite zistiť, či skutočne pomôže vašim vlasom a pokožke hlavy.

Plusy:

  • vyhladzuje a dodáva vlasom lesk
  • vychádza v troch kapacitách
  • obsahuje vitamíny a mastné kyseliny
  • ľahká a rýchla aplikácia

Mínusy:

  • nepríjemná vôňa
  • zlá dostupnosť
  • obsahuje tekutý parafín, ktorý môže dráždiť
  • môže podráždiť citlivú pokožku hlavy a oslabiť suché vlasy
  • nízka cena odzrkadľuje kvalitu oleja