Dabur Vatika Enriched Coconut Hair Oil

kokosowy-olejek-do-wlosow-dabur-vatika

Aké má vlastnosti?

Vďaka Dabur Vatika Enriched Coconut Hair Oil sa vaše vlasy stanú zdravšie, hustejšie a pevnejšie. Produkt zvýrazňuje ich prirodzenú farbu a odlesky. Navyše vlasy hydratuje, zabraňuje ich vypadávaniu a stimuluje ich rast. Dobre sa stará o pokožku hlavy, ako aj o vlasy. Na vašich prameňoch zanechá nádhernú kokosovú vôňu. Formula vlasy nezliepa ani ich nezaťažuje. Pomáha pri rozmotávaní a fénovaní, uľahčuje styling, zabraňuje zamotávaniu. Dabur Vatika Enriched Coconut Hair Oil vyhladzuje, chráni končeky vlasov, hĺbkovo hydratuje a dodáva lesk.

Pôsobí na všetky typy vlasov.

Ako ho používať?

Dabur Vatika je jedným z pevných olejov. Na tekutinu sa mení pri teplote 25 stupňov Celzia. Musíte sa diviť, ako sa teda používa. Pred každou aplikáciou nahrejte fľaštičku, aby sa olej zmenil na tekutý, čím sa uľahčí jeho aplikácia. Vložte fľaštičku do nádoby s teplou vodou a počkajte pár minút. Produkt vmasírujte do pokožky hlavy a vlasov, nechajte ho pôsobiť cez noc a ráno ho dôkladne zmyte pomocou jemného šampóna. Olej používajte dva alebo trikrát do týždňa po dobu niekoľkých mesiacov. Prvé výsledky uvidíte asi po štyroch týždňoch. Dabur Vatika sa dá použiť aj ako ochranný alebo zjemňujúci produkt. Stačí, ak olej nanesiete od strednej časti vlasov nadol a po hodine ho zmyjete so šampónom. Vo fľaštičke nie je žiadny aplikátor, pričom je veľmi ťažké otvoriť zátku.

Aké ingrediencie obsahuje?

Dabur Vatika Enriched Coconut Hair Oil obsahuje len prírodné ingrediencie, vrátane: kokosového, rozmarínového, citrónového oleja, výťažku z henny a plodu amla. Kokosový olej pozostáva hlavne z nasýtených mastných kyselín. Rozmarínový a citrónový olej napomáhajú obnoviť správne pH pokožky hlavy. Výťažok z henny stmavuje alebo zvýrazňuje farbu vlasov. Plod Amla obsahuje vitamín C, antioxidačné látky. Poslednou ingredienciou je konzervant, ktorý môže spôsobiť podráždenie.

Ako dlho vydrží?

Dabur Vatika Enriched Coconut Hair Oil vydrží pri pravidelnom používaní viac ako šesť mesiacov. Jedna fľaštička obsahuje 300 ml. Nezabudnite si zvoliť dávkovanie, ktoré je vhodné pre typ kúry, ktorý chcete vykonať. Čo to znamená? Ak sa rozhodnete vykonať olejovanie vlasov, musíte použiť oveľa viac oleja, ako by ste potrebovali pre zjemnenie končekov vlasov. Dostupná je aj menšia fľaštička produktu – 150 ml.

Má príjemnú vôňu?

Dabur Vatika Enriched Coconut Hair Oil nevonia ako väčšina indických produktov. Neobsahuje žiadnu charakteristickú, silnú a dráždivú vôňu bylín a rastlín používaných v Ázii. Olej má príjemnú kokosovú vôňu, ktorá zahalí vaše vlasy a udrží sa na nich veľmi dlho.

Kde sa dá kúpiť?

Dabur Vatika Enriched Coconut Hair Oil je dosť náročné nájsť. Najlahšie je zakúpiť si ho na oficiálnej webovej stránke. Nájdete ho aj na mnohých webových stránkach, ktoré ponúkajú produkty o starostlivosť, polotovary a zdravú stravu.

Koľko za neho zaplatíte?

Zaujímavé je, že Dabur Vatika Enriched Coconut Hair Oil je jedným z najlacnejších olejov hodnotenia. Avšak neznamená to, že produkt má slabšie účinky ako iné oleje, opísané v hodnotení. Aké má vlastnosti? Začnite kúru a objavte ich samy.

Plusy:

  • vlasy sa stávajú zdravšie, krajšie a pevnejšie
  • vyživuje pokožku hlavy a vlasy
  • obsahuje prírodné ingrediencie
  • nádherná vôňa
  • veľmi nízka cena

Mínusy:

  • zle dostupný
  • problémová aplikácia
  • jedna zložka je potenciálnym alergénom
  • veľmi hustá konzistencia