Dove Serum-In-Oil

dove-serum-in-oil

Aké má vlastnosti?

Dove Serum-In-Oil v sebe spája vlastnosti séra a oleja. Sérum pôsobí vo vnútri vlasu, zatiaľ čo olej na povrchu vlasu. Produkt dodáva vlasom lesk, výživu a hydratáciu. Vaše vlasy sú pevnejšie, lepšie vyživené a menej náchylné na poškodenie. Olej opravuje a obnovuje. Vaše vlasy sú oveľa hladšie, zvládnuteľné, pričom neposlušné pramene – sa ľahšie poddávajú. Dove Serum-In-Oil pomáha vlasy rozmotávať, skrášľuje ich a viditeľne zlepšuje ich stav.

Bez zaťaženia alebo zvyškov produktu.

Ako ho používať?

Dove Serum-In-Oil má polotekutú konzistenciu, a preto je každá jeho aplikácia jednoduchá. Ako používať olej? Po umytí vlasov si rozotrite tri alebo štyri pumpičky v dlaniach a dôkladne vortrite do vlasov. Množstvo prispôsobte dĺžke a hustote svojich vlasov. Čím viac sú vaše vlasy poškodené, tým viac oleja musíte naniesť. Zaujímavé je, že Dove Serum-In-Oil môžete používať každý deň pre vyhladenie svojich prameňov a ozdravenie končekov. V dôsledku toho budú vaše vlasy dlhšie vyzerať krásne a nebudete si ich musieť umývať až tak často.

Aké ingrediencie obsahuje?

Dove Serum-In-Oil obsahuje niekoľko olejov, zmäkčujúcich prostriedkov, silikónov, vonných látok a minerálnych olejov, ktoré môžu dráždiť. Na druhej strane je v ňom palmový olej, kokosový olej, mandľový olej a slnečnicový olej, ktoré sa o vaše vlasy starajú. Palmový olej obsahuje betakarotén, koenzým Q10, vitamíny A, E a nasýtené a nenasýtené mastné kyseliny. Mandle sú zdrojom vitamínov A, E, D a B a minerálnych solí, proteínov a horčíka. Kyselina linolová, olejová, palmitová a stearová sa vyskytujú v slnečnicovom oleji. Dosť prekvapujúce je, že Dove Serum-In-Oil obsahuje látky, ktoré majú vlastnosti séra a vlastnosti oleja.

Ako dlho vydrží?

Jedna fľaštička obsahuje len 50 ml prípravku. Napriek tomu vám Dove Serum-In-Oil vydrží viac menej štyri mesiace. Táto skvelá efektívnosť sa týka hustej konzistencie produktu. Ak máte krátke vlasy, pri každej aplikácii na nich naneste jednu pumpičku. Takto vám produkt vydrží dlhšie.

Má príjemnú vôňu?

Dove Serum-In-Oil má príjemnú vôňu, ktorá sa udrží na vlasoch. Rozhodne nezanikne už po prvom umytí vlasov. Ak chcete mať dobre udržiavané vlasy, ktoré aj pekne voňajú, musíte mať Dove Serum-In-Oil.

Kde sa dá kúpiť?

Dove Serum-In-Oil nájdete veľmi ľahko. Kúpite si ho v drogériách, online obchodoch a na webovej stránke Dove. Musíte ho len pohľadať.

Koľko za neho zaplatíte?

Nie veľa. Je jedným z najlacnejších produktov, popísaných v hodnotení. Dá sa povedať, že Dove Serum-In-Oil dostanete ako zadarmo. Je nepravdepodobné, aby značka ponúkla zľavy alebo zlacnila cenu, pretože tá je veľmi nízka.

Plusy:

  • chráni vlasy pred teplom
  • pomáha stylovať a rozčesávať
  • ľahko sa používa
  • pekná vôňa
  • dostupný v drogériách a online

Mínusy:

  • nízka cena odzrkadľuje kvalitu
  • obsahuje dráždivé látky: minerálny olej a vonné látky
  • silikóny môžu narušiť účinky oleja vo vnútri vlasov
  • vnútorná štruktúra vlasov je zle vyživená
  • výživa a hydratácia je menej viditeľná ako hladkosť a lesk