ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil

alterna-bamboo-smooth-kendi-oil-dry-oil

Aké má vlastnosti?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil sa stará o končeky vlasov, ako aj o ich celú dĺžku. Prináša vlasom nezvyčajný lesk a dokonalú hladkosť; zabraňuje elektrizovaniu a krepovateniu, chráni ich pred teplom a uľahčuje stylovanie. Chráni farbu vlasov, zlepšuje ich stav, posilňuje vlasové folikuly, opravuje rozštiepené končeky a hĺbkovo vyživuje. ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil má ľahkú formulu. V dôsledku toho sa rýchlo absorbuje a okamžite začína pôsobiť.

Navyše robí pramene odolnými a krásnymi.

Ako ho používať?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil má jemnú tekutú konzistenciu. Veľkému počtu dievčat sa na ňom páči to, že má podobu spreju. Takáto formula uľahčuje, urýchľuje a spríjemňuje aplikáciu. Naneste malé množstvo oleja na vlasy a chvíľu počkajte, kým sa nevstrebe. Môžete si tiež nasprejovať olej na ruky a vmasírovať ho do prameňov. ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil používajte ako intenzívnu kúru alebo stylingový primer. Naneste ho na suché alebo mokré pramene, stylujte si vlasy. Produkt sa hneď po aplikácii vstrebe. Je odporúčaný pre jemné a stredne dlhé vlasy. Ak máte také vlasy, tento olej musíte vyskúšať.

Aké ingrediencie obsahuje?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil obsahuje bambusový olej a kendi olej. Prvý z nich dodáva vlasom lesk, odolnosť a hladkosť. Stará sa o pokožku hlavy, vlasové cibuľky a pramene. Obsahuje silikón, ktorý spomaľuje procesy starnutia a pomáha udržiavať mladistvý vzhľad vlasov. Kendi oil je vyťažený z Indonézskeho stromu. Je bohatý na omega-3 mastné kyseliny a antioxidačné látky. Tiež obsahuje prírodný UV faktor. V ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil je obsiahnutých ešte niekoľko iných rastlinných olejov, silikónov a vonných látok. Olej neobsahuje umelé ingrediencie, vrátane parabénov, minerálnych olejov a parafínu.

Ako dlho vydrží?

Kapacita jednej fľaštičky ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil je 125 ml. Vystačí na niekoľko mesačné používanie. Kvôli ľahkej konzistencii nie je taký účinný. Množstvo, ktoré nanášate, musíte prispôsobiť dĺžke vlasov, čo vlastne rozhoduje o tom, ako dlho olej vydrží. ALTERNA tiež ponúka menšiu verziu 50 ml.

Má príjemnú vôňu?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil má príjemnú ovocnú a kvetinovú vôňu. Vôňa sa na vlasoch udrží dokonca aj po ich umytí. Rozhodne bude ladiť s citrusovým parfumom alebo voňavým sprejom.

Kde sa dá kúpiť?

Olej môžete kúpiť v drogériách a online. Je tiež dostupný v obchodoch s vlasovými produktmi a doplnkami. Je dosť ľahké ho nájsť. Okrem ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil si môžete zakúpiť aj iné ponúkané produkty zo sady Bamboo, vrátane šampóna, masky, spreju, mlieka a iných olejov.

Koľko za neho zaplatíte?

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil obsahuje veľmi unikátne ingrediencie a používajú ho mnohí kaderníci, a preto jeho cena musí byť vysoká. Ak si objednáte niekoľko produktov od ALTERNA, suma sa zvýši. Za túto cenu by ste si mohli kúpiť väčší a lepší olej.

Plusy:

  • tepelná ochrana
  • vyhladzuje, hydratuje, vyživuje
  • opravuje poškodené vlasy a končeky
  • obsahuje mastné kyseliny a vitamíny
  • neobsahuje parabény, parafín ani minerálne oleje
  • má príjemnú vôňu

Mínusy:

  • dostupný v niektorých obchodoch a online