Kemon Actyva Bellessere Oil

kemon-actyva-bellessere-oil

Aké má vlastnosti?

Kemon Actyva Bellessere Oil sa odporúča pre starostlivosť a ochranu o všetky typy vlasov. Vaše vlasy robí pevnejšími, lepšie hydratovanými a vyživenými. Ich stav je viditeľne lepší. Končeky vlasov sú menej náchylné na poškodenie a štiepenie. Olej dodáva vlasom lesk a hladkosť. Navyše obsahuje prírodné ingrediencie, ktoré neutralizujú voľné radikály a chráni ich pred teplom.

Prípravok vlasy nezlepuje, nesplošťuje ani nezamasťuje.

Ako ho používať?

Kemon Actyva Bellessere Oil je jediný olej v hodnotení, ktorý sa dá aplikovať proti smeru rastu vlasov. Návod nájdete na webovej stránke výrobcu. Produkt aplikujte od končekov vlasov smerom nahor do strednej časti vlasov. Vyhnite sa korienkom, 1-2 pumpičky stačia na posilnenie a vyživenie vašich vlasov. Olej nahrejte v dlaniach pre uľahčenie a urýchlenie jeho aplikácie. Polotekutá formula Kemon Actyva Bellessere Oil sa bude oveľa jednoduchšie rozotierať na vaše pramene. Olej je určený na každodenné použitie. Je to tiež skvelý produkt na zafixovanie účesu.

Aké ingrediencie obsahuje?

Kemon Actyva Bellessere Oil obsahuje dva oleje: argánový a ľanový. Prvý je bohatý na vitamín E a omega-6 kyseliny. Druhý ponúka látky, ktoré dodávajú vlasom hladkosť a lesk. Je skvelým zdrojom omega-3 kyselín. Produkt tiež obsahuje palmový olej, niekoľko silikónov a vonných látok. Palmový olej je bohatý na nasýtené a mononenasýtené mastné kyseliny. Tiež obsahuje vitamíny E a K, skvalén, koenzým Q10 a prírodné antioxidanty. Kemon Actyva Bellessere Oil je vytvorený bez parabénov, parafínu, minerálnych olejov a iných syntetických látok.

Ako dlho vydrží?

Jedna fľaštička obsahuje 125 ml oleja, čo vám poskytuje viac menej štyri mesiace kúry. Prípravok je veľmi účinný vďaka svojej hustej konzistencii. Majte na pamäti, že na vyživenie a skrášlenie svojich vlasov vám stačí malé množstvo.

Má príjemnú vôňu?

Áno, má. Vôňa je veľmi pekná. Nanešťastie, vôňa Kemon Actyva Bellessere Oil mizne už po prvom umytí. Pre niektoré z vás bude nenápadná vôňa ďalším plusom, ktoré vás presvedčí ku kúpe produktu.

Kde sa dá kúpiť?

Podobne ako väčšina olejov, aj Kemon Actyva Bellessere Oil je dostupný online. Dostanete ho aj v uznávaných kaderníckych salónoch, skladoch a veľkých obchodoch s kozmetikou. Vo všeobecnosti je olej široko dostupný a nebudete mať problém ho nájsť v obchodoch a na internete.

Koľko za neho zaplatíte?

V porovnaní s inými olejmi s rovnakou kapacitou je cena Kemon Actyva Bellessere Oil veľmi vysoká. Je veľmi pravdepodobné, že bude ešte vyššia, ako si ho zakúpite v uznávanom kaderníctve. Vyhľadajte ho online a možno ho nájdete za nižšiu sumu.

Plusy:

  • stará sa a chráni vaše vlasy
  • ľahko sa aplikuje
  • obsahuje argánový olej a ľanový olej
  • stačí na štyri mesiace kúry
  • ľahko dostupný

Mínusy:

  • vôňa nie je dlhotrvácna
  • je drahý v porovnaní s olejmi rovnakej kapacity
  • nie každému sa bude páčiť jeho hustá formula