Kerastase Elixir Ultime

kerastase-elixir-ultime

Aké má vlastnosti?

Kerastase Elixir Ultime je určený pre všetky typy vlasov. Prípravok vyhladzuje povrch vlasov, opravuje končeky vlasov a hĺbkovo vyživuje. Vlasy hydratuje a dodáva im lesk. Tepelné stylovanie je oveľa bezpečnejšie. Ani teplo, ani stylingové pomôcky nepoškodia vaše vlasy. Kerastase Elixir Ultime obsahuje antioxidanty, ktoré chránia pred škodlivými vonkajšími faktormi. Tiež robí vaše vlasy pružnými, odolnými a zvládnuteľnými.

Pri pravidelnom používaní tohto produktu budú vaše vlasy pevnejšie, zdravšie a oveľa krajšie.

Ako ho používať?

Kerastase Elixir Ultime môžete používať bez ohľadu na váš typ vlasov. Jediná kvapka prípravku stačí na to, aby boli vaše vlasy hladké a lesklé. Je to ideálne množstvo pre riedke, poškodené vlasy alebo vlasy s vysokou pórovitosťou. Votrite ho do vlasov dôkladne a rovnomerne. Ak si chcete ešte viac uľahčiť aplikáciu, potom olej nahrejte v dlaniach. Polotekutá konzistencia sa stane poddajnejšou. Najlepšie na tom je, že prvé výsledky uvidíte už na začiatku kúry.

Aké ingrediencie obsahuje?

Kerastase Elixir Ultime obsahuje štyri oleje, ktoré pochádzajú z rôznych kútov sveta. Sú to: kukuričný, argánový, kaméliový a pracaxi olej. Kukuričný olej v sebe zahŕňa kyselinu linoleovú a palmitovú, vitamín E a prírodné antioxidanty. Argánový olej má antioxidačné vlastnosti; obsahuje veľa vitamínov a minerálov, ktoré sa starajú o správnu výživu vlasov, ako aj pokožky hlavy. Kaméliový olej obsahuje kyselinu olejovú, palmitovú, linoleovú, stearovú a arachidovú. Posledná zložka – pracaxi olej – je bohatá na kyselinu olejovú a behenovú, ktorá sa cení pre svoje posilňujúce a zjemňujúce účinky. V produkte sa nachádzajú aj silikóny a vonné látky. Všetky ingrediencie sa starajú a vyživujú vlasy, ako aj pokožku hlavy.

Ako dlho vydrží?

Jedna fľaštička obsahuje 125 ml Kerastase Elixir Ultime oil. Toto množstvo viac menej vystačí na štyri mesiace. Hustá konzistencia z neho robí veľmi efektívny produkt. Dávkovanie oleja musí byť v súlade s hustotou, dĺžkou a poškodením vašich vlasov.

Má príjemnú vôňu?

Kerastase Elixir Ultime má veľmi intenzívnu vanilkovú vôňu. Sú dievčatá, ktorým sa táto silná vôňa nebude páčiť. A predsa sa na vašich vlasoch udrží a zladí sa s vašim každodenným parfumom.

Kde sa dá kúpiť?

Tak ako ostatné oleje, aj Kerastase Elixir Ultime sa dá kúpiť na internete. Prezrite si online aukcie a drogérie. Zaujímavé je, že olej je dostupný v niektorých kaderníctvach. Spýtajte sa svojho kaderníka na Kerastase Elixir Ultime.

Koľko za neho zaplatíte?

Na také množstvo je dosť drahý. Na druhej strane, nezabudnite, že platíte za ingrediencie Kerastase Elixir Ultime. Štyri oleje boli importované z rôznych častí sveta, aby ste sa vy mohli tešiť z krásnych a zdravých vlasov.

Plusy:

  • obnovuje, vyživuje a hydratuje
  • chráni pred voľnými radikálmi
  • obsahuje prírodné ingrediencie
  • rýchla a jednoduchá aplikácia
  • účinný

Mínusy:

  • nie je dostupný v bežných drogériách
  • intenzívna vôňa
  • hustá konzistencia
  • v porovnaní s inými olejmi rovnakej kapacity je dosť drahý