Bumble and bumble Invisible Oil

bumble-and-bumble-invisible-oil

Aké má vlastnosti?

Bumble and bumble Invisible Oil sa odporúča pre všetky typy vlasov. Pomáha pri úprave vlasov, urýchľuje fénovanie a uľahčuje rozmotávanie, chráni pred UV žiarením a inými škodlivými faktormi. Má ľahkú formulu, ktorá nezaťaží ani nezamastí vaše vlasy. Ba čo viac, olej dodáva vlasom jemnosť, lesk a hladkosť. Redukuje krepovatenie a elektrizovanie, krotí neposlušné pramene, zabraňuje zamotávaniu.

Použite Bumble and bumble Invisible Oil pred každým stylingom a hneď po umytí vlasov.

Ako ho používať?

Tekutá konzistencia Bumble and bumble Invisible Oil uľahčuje každú aplikáciu. Snažte sa naniesť tak málo oleja, ako je len možné. Uvidíte, že nepotrebujete pár pumpičiek oleja na to, aby ste mali nádherné vlasy. Naneste Bumble and bumble Invisible Oil na vlasy, vyfénujte ich alebo ich ani neupravujte. Ak chcete vyhladiť svoje vlasy, zbaviť sa krepovatenia a elektrizovania alebo sa tešiť zo zdravých končekov vlasov, potom olej aplikujte po fénovaní alebo stylingu. Vďaka týmto trikom získate výsledky, o ktorých ste stále snívali.

Aké ingrediencie obsahuje?

Bumble and bumble Invisible Oil obsahuje až šesť olejov a dva rastlinné výťažky. Oleje sú: hroznový, slnečnicový, mandľový, makadamiový, argánový a kokosový. Rastlinné výťažky sú: výťažky z gardénie a hrozna. Hroznový olej a výťažok z hrozna sú bohaté na vitamín E a látky, ktoré neutralizujú voľné radikály. Podobné vlastnosti má aj olej z Arganovníka. Slnečnicový olej obsahuje množstvo polynenasýtených a mononenasýtených mastných kyselín a trochu menej nasýtených kyselín. Kokosový olej je bohatý na kyselinu laurovú a myristovú, ktoré sú základom k správnej činnosti vlasov a pokožky hlavy. Makadamiový olej obsahuje vitamíny, minerály, kyselinu olejovú a linoleovú. Mandľový olej prekypuje vitamínmi A, B a E, ako aj omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami. Okrem prírodných látok obsahuje produkt silikóny, vonné látky a …UV ochranu.

Ako dlho vydrží?

Jedna fľaštička obsahuje 100 ml Bumble and bumble Invisible Oil. Toto množstvo vystačí počas niekoľko mesačnej kúry. Olej je veľmi efektívny. Dávkujte ho podľa dĺžky, hustoty a poškodenia svojich vlasov. Ak chcete mať zdravý a krásny účes, potom si doprajte tento produkt.

Má príjemnú vôňu?

Bumble and bumble Invisible Oil má nádhernú vôňu. Môžete v ňom zacítiť vanilku a kokos; táto vôňa rozhodne ostane na vlasoch dlhú dobu. Ak chcete zintenzívniť túto vôňu alebo predĺžiť jej trvácnosť, použite iné produkty Bumble and bumble, napr. suchý šampón alebo balzam.

Kde sa dá kúpiť?

Bumble and bumble Invisible Oil hľadajte v drogériách a dobre zásobených obchodoch s kozmetikou. Dobrým nápadom je aj objednať si produkt online – verzia pre lenivých. Ste jedným z nich?

Koľko za neho zaplatíte?

Dosť. Pamätajte si, že platíte za kvalitu produktu, jeho účinky a ingrediencie. Ostatné produkty Bumble and bumble majú podobné ceny. Ak je pre vás voľba najlepšieho produktu na vlasy dôležitá, potom je Bumble and bumble Invisible Oil presne pre vás.

Plusy:

  • odporúča sa pre všetky typy vlasov
  • stará sa o kondíciu a vzhľad vašich vlasov
  • ľahká aplikácia
  • obsahuje šesť olejov
  • ľahko dostupný
  • veľmi účinný

Mínusy:

  • obsahuje silikóny a vonné látky